Individuální konzultace

Pojďme probrat mezi čtyřma očima vaše investiční plány. Online nebo třeba u dobré kávy.

Začátek spolupráce

Je dobře, že se zajímáte a chcete nemovitostem více rozumět. V rámci individuální konzultace mezi čtyřma očima projdeme vše, co vás bude kolem investování do nemovitostí zajímat. Společně můžeme také probrat váš záměr a nastavit strategii. A je jedno, jestli studujete na vysoké škole, měníte práci, zrovna teď nemáte peníze nebo máte těsně před důchodem. Začít se dá kdykoliv.

O co se s vámi podělím

Podělím se s vámi o své zkušenosti. Pokud to bude možné, rád se s vámi podělím i o konkrétní čísla. Nebo jen ukážu další možnosti a je pak zcela na vás, jakou cestou se vydáte.

Před setkáním

Před setkáním je dobré mi e-mailem nebo po telefonu sdělit, jaké oblasti budeme probírat. Pokud budete mluvit o konkrétních podkladech, zašlete je s předstihem. Ano, součástí konzultace je má příprava i práce poté, když na některé otázky nebudu vědět odpověď rovnou. To vše máte v ceně. Nebojte se zeptat.

Po konzultaci

Protože si zakládám mimo jiné na důvěře, považuji případné materiály a další informace za přísně tajné. Pokud si ze schůzky odnáším úkol, snažím se jej zajistit co nejdříve. Budu rád, když mi dáte vědět, jak se vám daří.

Hodina plná informací za 999 Kč

Zavolejte mi na 773 29 50 50

napište e-mail na richard@investujemedonemovitosti.cz

nebo mi pošlete zprávu

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Nejčastější dotazy

V jakých lokalitách se pohybujete?

Nejčastěji jsem v Plzni nebo Praze. V jiných lokalitách jen po předchozí domluvě.

Mám zájem. Kde se potkáme?

Můžeme se potkat kdekoliv budete chtít. Například ve vaší oblíbené kavárně, restauraci, u vás doma nebo v kanceláři. Samozřejmě také online.

Je možné vzít s sebou kolegu, partnera, společníka apod.?

Ano, pokud investujete s partnerem, máte dobrého kolegu nebo společníka, tak se můžeme potkat mezi šesti očima.