Sníte o úspěchu v nemovitostech?

Možná, že se někdy ráno probudíte a sníte o tom, že nemusíte jít do práce. Namísto shonu a stresu si dáte skvělou snídani, v klidu si vypijete kávu nebo čaj. A možná se u bazénu začtete do nové knížky... Čas plyne a vy si s rodinou užíváte krásný den. Prostě paráda.

Jenže pak přijde šok... toto byl jen sen! Je večer a vy po celém dnu v práci přemýšlíte, jak se konečně stát finančně svobodným. Možná, že chcete mít dostatečně velkým pasivním příjmem na to, abyste mohli pokrýt své měsíční náklady. Je tomu tak? 

Zajímá vás, jak správně vybudovat PASIVNÍ PŘÍJEM z nemovitostí?

Jaké by to bylo?

  • Pracovat jen tehdy, když máte čas
  • Mít možnost se rozhodnout, jak strávíte váš den
  • Cestovat a věnovat více času rodině
  • Dále rozšiřovat své investice do nemovitostí
  • Přečíst si knížky, jejiž četbu dlouho odkládáte

Jenže jaká je realita?

Stále musíte chodit do práce. Musíte se den co den ohánět, abyste mohli každý měsíc zaplatit pravidelné výdaje. A je dokonce možné, že děláte práci, která vás nebaví, nebo ano?

Vaše práce vás možná naplňuje, ale zároveň vnitřně toužíte po finanční svobodě (tedy o pravidelném pasivním příjmu), který vám zaručí možnost opustit stávající práci.

Možná, že se k tomuto cíli už přibližujete, ale pomalu! Zatím na rodinu, sport, cestování, nebo četbu i osobní rozvoj máte málo času...

Nejste v tom sami. I já jsem si tím prošel!

Když jsem se začínal stavět na vlastní nohy, zkoušel jsem různé cesty. Dělal jsem spoustu aktivit, které k cíli nevedly. Nechal jsem si brát pozornost a hledal rychlé výdělky k milionům. Jenže žádný milion jsem nevydělal! Často jsem spíše o peníze přišel...

A proto jsem se rozhodl vše změnit. Zaměřil jsem se na nemovitosti a to konkrétně DLOUHODOBÝ pronájem. Stanovil jsem si nový cíl a tím je vybudovat dostatečně velký pasivní příjem, abych se mohl věnovat tomu, co mě skutečně baví. Byt svobodný a každé ráno se rozhodnout, jak strávím svůj den.

Proč jsem tedy zvolil investice do nájemních bytů? Pojďme si představit NOVOU CESTU.

Bydlet potřebuje každý. Ale ceny nemovitostí rostou a vlastní bydlení je pro lidi často nedostupné.

Každý člověk potřebuje mít střechu nad hlavou. Domov, kam se bude vracet. A proto je dlouhodobý pronájem nemovitostí mezi lidmi tak oblíbený. Ať se stane ve světě cokoliv, lidé budou chtít bydlet.

Podle posledních informací žije v ČR 21 % lidí v pronájmu. V EU je průměr 31 %. Další vývoj nájemního bydlení u nás je tedy podle mě zřejmý. (zdroj: Eurostat)

Možná si řeknete, že je to málo. Ale co kdybyste to byli právě vy, kdo by tento prostor vyplnil? Co takhle si odříznout kousek z koláče, který se vám nyní nabízí?

Jaké nemovitosti jsou nejvýhodnější na investici

Stále více lidí si uvědomuje potenciál nemovitostí. Ten je v uložení peněz (ochrana proti inflaci) a zároveň pravidelného pasivního příjmu z pronájmu nemovitosti.

Jenže ne všechny nemovitosti jsou vhodné na pronájem! A právě správný výběr a nemovitosti většina lidí naprosto podcení. Pak se diví, že do nájemního bytu nemůžou najít nájemníka nebo měsíční doplácí i několik tisíc korun. Tohle je častá chyba.

Jak tedy poznat vhodný byt na pronájem?

  • Malý byt (dispozice 1+kk, 1+1 nebo 2+kk)
  • Max. velikost bytu 50 - 55 m2
  • Nízké náklady na provoz bytu (voda, vytápění, energie)
  • Byt v domě s výtahem nebo do 3. patra
  • Nezařízené byty (pouze kuchyňská linka) alespoň po částečné rekonstrukci
  • Občanská vybavenost v blízkém okolí (obchody, lékař, restaurace apod.)
  • Možnost parkování u domu (vlastní parkovací stání výhodou)

Nemáte peníze? Nevadí. Využijte cizí peníze!

To, co zmiňuji, vám dává smysl. Zřejmě o nákupu prvního nebo dalšího bytu na investici uvažujete, ale nemáte na nákup peníze. Málokde už dnes seženete byt pod 1 mil. Kč. Jak to tedy zvládnout?

Využijte HYPOTÉKU

Ano, i nákup bytu na pronájem je možné financovat klasickou hypotékou. Pokud by vám bylo do 36 let, můžete využít dokonce zvýhodněné podmínky pro získání hypotéky.

Příklad, jak by to mohlo vypadat:

Pojďme si ukázat příklad přímo z praxe. Představte si, že máte na účtu 2 mil. Kč. Tyto dva miliony korun můžete investovat do nákupu jednoho menšího investičního bytu v průměrně velkém krajském městě. Malé byty jsou ideální volba pro dlouhodobý pronájem.

investice 2 mil. Kč bez hypotéky = 1​ byt na investici

Nyní budeme počítat s tím, že máte pravidelný příjem např. ze zaměstnání nebo podnikání a máte možnost koupit na hypotéku až pět menších investičních bytů. Jak by to vypadalo nyní?

2 mil. Kč + 5 hypoték (banka vám půjčí 80 % hodnoty nemovitosti) = ​5 BYTŮ NA INVESTICI

Místo jednoho bytu, jich díky hypotéce můžete koupit klidně až pět! Dává vám tento příklad smysl?

Co když i pak dojdou příjmy a bonita u banky

Investování do nemovitostí je dlouhodobé. Pokud hledáte rychlé a vysoké výdělky, můžete s klidným svědomým tuto stránku zavřít a odejít. O ničem takovém mluvit nebudu.

Vše je o správně nastavené strategii. V určité chvíli zjistíte, že vám banka už žádné další peníze nepůjčí. I na tyto situace se můžete připravit, když víte jak. Nejdůležitější je začít.

Jaké pak máte další možnosti:

  • Refinancovat nevýhodnou hypotéku
  • Sloučit více hypoték do jedné hypotéky
  • Využít příjmy z pronájmu na nákup další nemovitosti
  • Využít nezastavenou část nemovitosti jako hotovost k nákupu další nemovitosti
  • Započítat budoucí příjem z pronájmu, kterou se chystáte koupit

Jak může vypadat pasivní příjem v praxi

Ukážu vám příklad na jednom z mých bytů. Jedná se o byt 1+kk v novostavbě domu v Plzni. Byt jsem před časem koupil na hypotéku. Pojďme se podívat na čísla.

Cena bytu ... 2 070 000 Kč

Vlastní finanční investice ... 414 000 Kč

Hypotéka od banky ... 1 656 000 Kč

Měsíční splátka hypotéky ... 6 372 Kč

Měsíční nájemné ... 8 900 Kč

======================

Měsíční pasivní příjem ... 2 010 Kč (hrubý výnos 5,8 % ročně)

Po zaplacení všech výdajů mi z nájmu zůstane 2 010 Kč. Pokud začínáte, může to pro vás být dobrý začátek. Nenechte se však odradit na první pohled možná malou částkou. Pokud by se mi podařilo hypotéku doplatit, stoupne můj příjem z investice na zhruba 8 000 Kč za měsíc! A to se stále bavíme pouze o jednom bytě.

Nepodceňte také výběr nájemníka

Možná to není zřejmé, každopádně často to říkám. Přistupujte k nájemníkovi, jako k obchodnímu partnerovi. Stejně jako nájemník hledá poklidný pronájem, vy hledáte dlouhodobého a platícího nájemníka.

Jenže ne vždy jde vše podle představ. Za 80 % problémů s nájemní nemovitostí stojí právě špatný výběr nájemníka.

Jaké otázky tedy nájemníkovi pokládat před začátkem pronájmu:

  • Kdo bude v nemovitosti bydlet?
  • Od kdy se chce nastěhovat?
  • Očekávaná délka pronájmu?
  • Zda mají nějaké zvíře?
  • Zdroj příjmů, z čeho bude hradit nájem?
  • Proč se stěhuje?
  • Zda má nějaké exekuce nebo insolvenci?

První byt na pronájem jsem koupil ve 22 letech

Pokud se ještě neznáme, jmenuji se Richard. K nemovitostem jsem se dostal díky knize Bohatý táta, chudý táta od Roberta Kiyosakiho. O rok později jsem koupil svůj první byt na investici. Později několik dalších. Dnes pomáhám všem, kteří chtějí také vybudovat pasivní příjmy v nemovitostech díky dlouhodobému pronájmu.

Dal jsem si za cíl vydělávat alespoň 50 000 Kč měsíc. Tento cíl se mi již podařilo splnit díky mým aktivitám a každý měsíc s touto částkou můžu počítat.

I já jsem však toužil po pasivním příjmu a mít byty na investici. Můj nový cíl je mít pasivní příjem 50 000 Kč každý měsíc a stát se ještě před čtyřicítkou finančně svobodným.

Baví mě předávat mé desetileté zkušenosti v realitách a být v kontaktu s dalšími zájemci o investování do nemovitostí. Zajímá vás více informací, jak vybudovat pasivní příjem?

Bc. Richard Běláč

realitní investor a zakladatel projektu Investujeme do nemovitostí

Vaše nová cesta právě začíná!

Speciálně pro vás, zájemce o pasivní příjem z nemovitostí, jsem připravil informacemi naplněný

ONLINE KURZ

Vybral jsem to nejdůležitější, co budete potřebovat vědět, abyste mohli začít budovat pasivní příjmy nebo je dále rozvíjet. Ukážu vám techniky úspěšných investorů do nemovitostí.

Jak si jednoduše vybudovat pasivní příjem v nemovitostech

K online kurzu budete mít stálý a neomezený přístup. K lekcím se můžete kdykoliv vrátit.

V práci ani na spořícím účtu pasivní příjem nevybudujete

Zaplatit každý měsíc účty je důležité. Jenže kolik vám měsíčně zbyde peněz? Zůstanou vám vůbec nějaké peníze? Abyste vybudovali dostatečný pasivní příjem z nemovitostí, je potřeba změnit stávající myšlení.

Nemovitosti patří dlouhodobě mezi nejstabilnější uchovatel hodnoty. Zároveň právě díky pasivnímu příjmu můžou být i pro vás stabilním zdrojem financí. Třeba bude váš pasivní příjem jednou tak velký, že zanecháte toho co teď děláte a budete dělat jen co vás baví. Vše se dá zvládnout při práci.

K finanční svobodě podle metody PASIVTM

Že metodu PASIV™ ještě neznáte? To je v pořádku. Vymyslel jsem pětikrokový postup, jak zjednodušit investování do nemovitostí i pro naprosté začátečníky.

Díky této metodě si rychle poznáte jednotlivé kroky, na cestě za finanční svobodou. Jakmile si metodu osvojíte, můžete proces opakovat dokola. Znovu a znovu, protože řada úspěšných investorů v investování pokračuje i přesto, že již nic dělat nemusí. Nebyl by to skvělý pocit?

Tajemství mé unikátní metody si ukážeme uvnitř online kurzu, který jsem pro vás připravil. Společně to zvládneme.

Co se dozvíte, když se přidáte?

  • Začneme analýzou vaší současné situace a postavíme stabilní základy do budoucna.
  • Naučíme se sledovat vývoj na trhu nemovitostí, aby si na nás nepřišel.
  • Kde hledat a skutečně najít příležitosti i v dnešní době. Jak se dostat k příležitostem ještě dříve, než se dostanou do inzerce.
  • Jak porovnávat příležitosti mezi sebou. Následně vybrat tu správnou a do ní investovat.
  • Jak se připravit na nákup nemovitosti a v jaké bance požádat o hypotéku, aby vás nevypekli.
  • Jak nakupovat nemovitosti úplně bez peněz.
  • Kde hledat a správně prověřit nájemníka snů.
  • Jak duplikovat pasivní příjem.
  • Mnoho dalších tipů, jak si vybudovat tým a nezabloudit na cestě za pasivním příjmem.

Projdeme si vše podrobněji v těchto lekcích

V online kurzu najdete 17 samostatných lekcí. Na každý den mám pro vás připravené jedno video a akční výzvy, protože je potřeba informace začít uplatňovat přímo do praxe.

1. lekce - Proč nemovitosti

Ukážeme si, že že jste na správné cestě, a jak vám investování do nemovitostí může výrazně změnit budoucnost.

2. lekce - Cíl a strategie

Bez plánu ani ránu. To platí i pro vás. Řekneme si, proč byste ho měli mít a jaký by měl být ten váš. Když nevíte, co chcete, určitě to nikdy nezískáte.

3. lekce - Příjmy a výdaje

Něco vyděláte a něco utratíte máte nad tím kontrolu? A kolik teď máte aktiv, které vám peníze přinášejí? Vysvětlíme si, jak se v tom orientovat.

4. lekce - Jak poznat vhodnou příležitost

V prvních třech lekcích si připravíte základovou desku, na které budeme stavět. Ve čtvrté lekci se naučíte oddělit 90 % nezajímavých nemovitostí. S těmi 10 % budeme dále pracovat.

5. lekce - Analýza příležitosti

Výnos, návratnost, neobsazenost. No jo, matika. Podíváme se na jednotlivé výpočty a vše maximálně zjednodušíme. Bez čísel to nejde.

6. lekce - Kde hledat příležitosti

Už víte na co se zaměřit, a jak poznat tu nejvhodnější investici. Jenže neskončím jako hledání jehly v kupce sena? Podělím se s vámi o mé tipy.

7. lekce - Prohlídka nemovitosti

Bez prohlídka ani ránu. Nebo snad ne? Vysvětlíme si, že bez prohlídky to pravděpodobně nepůjde a jak ji zvládnout. Po této lekci budete připraveni na své první vyjednávání o slěvě.

8. lekce - Financování nemovitostí

Díky osmé kapitole se už nikdy neztratíte v bankovštině. Projdeme si jednotlivé oblastni a předpoklady, abyste na nemovitosti dostali úvěr.

9. lekce - Jakou vybrat banku a jak se na jednání připravit

Jít do České spořitelny nebo raději Komerční banky? Nebo úplně jinam. Naučte se přistupovat k bance jako dlouhodobému obchodnímu partnerovi a proto je výběr tak důležitý.

10. lekce - Metoda PASIVTM

Je to tu. V desáté lekci se poprvé detailněji seznámíme s mou vlastní metodou, pro budování pasivních příjmů z nemovitostí. Krok za krokem na cestě za finanční svobodou díky nemovitostem.

11. lekce - Tvorba realitního týmu

Zvládnete to sami? Možná ano, ale i James Bond má svého doktora Q. Proto po skončení lekce budete přesně vědět, koho do týmu potřebujete.

12. lekce - Nákup bytu

Jdete do akce. Není na co čekat. Jakmile se naskytne příležitost, musít být připraveni ji využít a zúročit zkušenosti. Jakmile rozhodíte sítě, nikdy nevíte, jaká zajímavá investiční nemovitost se k vám dostane.

13. lekce - Příprava na pronájem

Pronajímat s realitním makléřem nebo sami? To je oč v této lekci běží. Projdeme si základní postupy, jak připravit nemovitost na pronájem. A pokud budete mít pomoc, jak si ověřit jejich práci.

14. lekce - Jak správně vybrat nájemníka

Naučím vás neudělat chybu, kterou dělá více než 80 % pronajímatelů amatérů. Přesně si řekneme, jak si najít dlouhodobého a platícího nájemníka.

15. lekce - Nájemní smlouva a předání bytu

Podpisem nájemní smlouvy a předáním bytu vše začíná. Začněte s pevnou ochranou proti nájezdům nájemníků. Prostě vše, co se týká nájemní smlouvy.

16. lekce - Správa pronájmu

Kontroly plateb, kontroly bytu, vyúčtování, opravy apod. Bez kvalitní a promyšlené správy pronájmu se z investičního bytu stane noční můra. Vysvětlím vám, co byste neměli opomenout.

17. lekce - Jak duplikovat pasivní příjem

Jsme na konci. V poslední lekci si ukážeme pokročilé techniky, jak nezůstat jen u jednoho bytu, ale vybudovat celé portfolio bytů na investici. Budete znát vše, co potřebujete vědět pro to stát se finančně svobodným. Už si to představujete?

To stále není vše!

Pro ještě rychlejší výsledky jsem připravil speciální BONUSY

1. BONUS

Pracovní sešit

Součástí online kurzu je pracovní sešit. Provede vás krok za krokem jednotlivými výzvami v realitní džungli. Pokud budete postupovat podle návodu, úspěch se určitě dostaví. Pracovní sešit je samostatně neprodejný.

Pracovní sešit v hodnotě 399 Kč. Pro vás ZDARMA.

2. BONUS

Cesta k investiční nemovitosti

Jako další bonus dostanete mou digitální knihu Cesta k investiční nemovitosti. Do knihy jsem sepsal spousty praktických rad zaměřených na český trh, které jinde nenajdete. Doporučuji si procházet společně s kurzem a osvojit si tak rychle mé praktické zkušenosti s investováním do nemovitostí.

Cesta k investiční nemovitosti v hodnotě 399 Kč. Pro vás ZDARMA.

3. BONUS

10 tipů na financování nákupu nemovitostí

Jednoduché PDF, které vám pomůže se zorientovat se v možnostech a jak vše společně nakombinovat. Hlavně jak využít cizích peněz na nákup nemovitostí, protože vlastních peněz není nikdy dost. 

Tipy na financování nákupu nemovitosti v hodnotě 199 Kč. Pro vás ZDARMA.

Rychlá rekapitulace

Běžná cena online kurzu je 4 999 Kč bez dalších bonusů. Můžete získat mých 10 let zkušeností při investování do nemovitostí během několika hodin.

  • Online kurz ... 4 999 Kč
  • (1. BONUS) Pracovní sešit ... 399 Kč
  • (2. BONUS) Cesta k investiční nemovitosti ... 399 Kč
  • (3. BONUS) Tipy na financování nemovitostí ... 199 Kč

Celková hodnota online kurz vč. BONUSŮ je tedy 5 996 Kč.

Mám pro vás dobré zprávy

I já jsem začínal a vím, že za tuto cenu by si online kurz nemohl každý dovolit. Proto je veřejná prodejní cena kuru 3 590 Kč. Bez dalších háčků nebo podmínek.

5 996 Kč

Veřejná prodejní cena je 3 590 Kč

Tím nekončíme! Připravil jsem pro vás speciální GARANCI 30 + 30

Jak GARANCE 30 + 30 funguje?

  • Získáte přístup do online kurzu.
  • Postupně si projdete kurzem a naučené věci začnete uplatňovat v praxi.
  • Pokud ani po 60 dnech nedosáhnete žádného pokroku, vrátím vám peníze.

Závěrečné shrnutí

  • Jak si jednoduše vybudovat pasivní příjem z nemovitostí (online kurz)
  • (1. BONUS) Pracovní sešit
  • (2. BONUS) Cesta k investiční nemovitosti
  • (3. BONUS) Tipy na financování nemovitostí
  • GARANCE 30 + 30 (záruka vrácení peněz)

To vše pouze za 5 996 Kč 3 590 Kč

Co vás ještě možná napadá

Je online kurz pro mě?

Kurz je pro vás vhodný, pokud se zajímáte o nemovitosti a věříte, že právě díky nim si dokážete zajistit lepší budoucnost a stát se finančně svobodným.

Nemám teď dostatek peněz.

Informace z kurzu vám můžou doslova změnit život. Za tuto cenu již nebude možné vstoupit v budoucnu. Pokud budete postupovat podle mých kroků, investice se vám vrátí několikanásobně. Dávám vám na to ruku.

Nemám žádné zkušenosti. Zvládnu to?

Pokud máte odhodlání uspět, je odpověď jednoznačně ANO. Vše se naučíte a budete se postupně posouvat k vašemu cíli, kterým je finanční svoboda a dostatečně vysoký pasivní příjem.

Kolik budu potřebovat času?

Jednotlivé lekce zaberou 10 - 20 minut po dobu 17 dní. Vše se dá zvládnout už ráno u snídaně. Za zhruba dva týdny budete znát to nejdůležitější.

Jsme na konci. Rozhodnutí stojí před vámi.

Buďto nevstoupíte a bude dál pokračovat metodou pokus omyl. Jednou možná dosáhnete na pasivní příjem. Nebo VSTOUPÍTE a získáte přístup k osvědčeným zkušenostem, jak jednoduše vybudovat pasivní příjem.

„Strach je reakce. Odvaha je rozhodnutí.“

Winston Churchill