REALITNÍM INVESTOREM ZA 30 DNÍ

Na žádné škole Vás nenaučí, jak vybudovat miliónové nemovitostní impérium

Bohatší život díky nemovitostem

Také byste chtěli bohatší život? Jenže nevíte jak na to a stále hledáte cestu, která by Vás dovedla až k vytouženému úspěchu. 

Není to Vaše vina. Před 30 lety u nás začal doslova nový svět a nikdo naše rodiče nenaučil budovat bohatsví nebo pasivní příjmy. V mnoha rodinách jsou peníze stále sprosté slovo. Že se dá zbohatnout na nemovitostech Vám nikdo ve škole neřekl. A neřeknou Vám to ani dnes.

Také máte pocit, že...

 • Nevyděláváte dostatek peněz.
 • Pracujete v práci pro někoho jiného.
 • Hledáte cesty k dalším výdělkům, ale žádná z nich k bohatství nevede.
 • Věnujete rodině a svým koníčkům méně pozornosti než byste chtěli.
 • Chcete více cestovat, ale nemáte na to čas.
 • Neplníte si Vaše sny.
 • Chcete nemovitostem rozumět, ale máte strach, že uděláte zbytečné chyby.
 • Nemáte žádný kapitál, který byste mohli investovat.

Naprosto Vám rozumím. Stejné pocity jsem také prožíval.

Nejste v tom sami

Moc se o tom nemluví, ale podobných lidí jsou tisíce. Často potkávám spoustu lidí, kteří hledají cestu za skvělým výdělkem, ale nikdy nikam se nedostanou. Ani na několikátý pokus jim to nevyjde. Nemáte podobné zkušenosti? I já sám jsem si prošel několik takových cest a téměř nikdy nic nevydělal. Není to Vaše chyba, protože předtím jste neměli ten správný klíč k bohatství z nemovitostí.

Všichni hledají rychlý výdělek. Musíte však pochopit jednu věc. Úspěch v nemovitostech není rychlý, ale je stabilní a trvá do konce života.

V práci ani na spořicím účtu nezbohatnete

Abyste i Vy zbohatli, je potřeba úplně změnit staré myšlené. Zbavit se obav a mýtů, které se nikdy nenaplní. Nemovitosti patří dlouhodobě mezi stabilní a jsou jednoduché k pochopení. Zároveň právě díky pasivnímu příjmu můžou být i pro Vás pravidelným zdrojem financí. Třeba bude Váš pasivní příjem jednou tak velký, že zanecháte toho co teď děláte a budete dělat jen co Vás baví.

Zbohatnete v nemovitostech, pokud pochopíte jedno důležité pravidlo

Není dluh jako dluh. Je obrovský rozdíl mezi tzv. špatnýmdobrým dluhem. Jak je to možné? Představte si, že po něčem toužíte a chcete si to koupit. Vaši vytouženou věc např. za 150 000 Kč si koupíte díky půjčce v bance s úrokem 8,9 %. Každý měsíc po dobu 3 let splácíte bance 4 763 Kč. Jakmile půjčku splatíte, zjistíte, že jste bance zaplatili celkem 171 568 Kč. Získali jste sice vytouženou věc, ale stála Vás o 21 568 Kč více!

Pokud se rozhodne využít sílu dobrého dluhu, můžete se rozhodnout koupit např. menší byt úvěrem od banky. Takový byt se rozhodnete pronajmout. Pokud jste dobře nakoupili, po uhrazení splátky úvěru a dalších nákladů Vám každý měsíc zbyde určitý finanční obnos. Skvělé! Váš úvěr Vám pravidelně vydělává peníze.

Využít dobrý dluh je cesta, jak se stát bohatým.

Jak to vypadá v praxi

Chcete koupit pěkný byt 1+1 v panelovém domě v klidné části obce. Přesně takový byt vlastním a dlouhodobě pronajímám. Rozhodnete se byt koupit úvěrem z banky (hypotékou). Nemusíte tak hradit celou cenu v hotovosti.

Měsíční příjem za pronájem takového bytu je 8 000 Kč. Bance uhradíte každý měsíc splátku hypotéky 6 000 Kč. Dále uhradíte náklady spojené s bytem ve výši 1 000 Kč. Po uhrazení nákladů Vám zbyde 1 000 Kč. Váš první pasivní příjem. Takto funguje dobrý dluh. Celý proces je možné stále dokola opakovat.

Představte si, jaké by to bylo získat díky nemovitostem

 • 100% ochranu peněz před inflací. Naopak hodnota nemovitostí dlouhodobě roste.
 • Výrazně lepší zhodnocení Vašich peněz než v bance a to i více než 5 % za rok.
 • Pasivní příjem, který pokryje Vaše měsíční náklady a bude Vám chodit každý měsíc až do konce života.
 • Finanční svobodu s dostatkem volného času na rodinu a koníčky.
 • Takové zajištění, že nebudete nemuset chodit pravidelně do práce.
 • Více než plnohodnotné zajištění pro skvělý důchod.
 • Bohatství nejen pro Vás, ale i Vaše děti.

Možná si říkáte, že je to až moc krásné. Je to vůbec možné? Ano, je! Pokračujte ve čtení.

Ještě se neznáme? Jsem Richard a plním si své sny díky nemovitostem.

Jako malý kluk jsem měl velké sny. Postupem času jsem začal zjišťovat, že okolí nás neustále někam směruje. Musíš se dobře učit, musíš mít dobré známky, musíš jít na vysokou a potom musíš mít dobrou práci. Ale co když jsem z nic z toho nechtěl? 

O nemovitosti se zajímám již od roku 2012. Protože jsem nechtěl zůstat jen u teorie, následující rok jsem koupil první investiční byt. Ve stejném roce ještě jeden. Od té doby několik dalších nemovitostí. Aktivně investuji sám i s mými klienty. Společně budujeme pasivní příjmy na cestě za finanční svobodou.

Bc. Richard Běláč

realitní investor a zakladatel projektu Investujeme do nemovitostí

Pomohu splnit sny i Vám!

Je to 10 let, kdy se mi do ruky dostala kniha Bohatý táta, chudý táta. Pokud jste ji nečetli, doporučuji si ji co nejdříve přečíst. Díky této knize jsem zjistil, že chci změnit svůj dosavadní život a právě nemovitosti jsou skvělé na cestě za bohatstvímpasivním příjmem.

Je vám 20, 30, 40 nebo i více let? Na věku vůbec nezáleží. Investování do nemovitostí dává smysl v každém věku. Čím dříve začnete, tím lépe. Je to jednoduché. Stačí se naučit základní kroky.

Co o mně a mých kurzech říkají ostatní

“Kurz Investujeme do nemovitostí od Richarda můžu doporučit především, protože sdílí jeho mnohaleté zkušenosti. Díky tomu jsem se dozvěděl mnoho tipů a triků, které mi pomohli optimalizovat pronájem svých bytů, zvýšit jejich výnosnost a hlavně jsem se více ujistil, že v celém procesu investování na něco zásadního nezapomínám. Rozhodně se mi investice do kurzu mnohonásobně vrátila a ještě vrátí!” 

Tomáš Fuchman

obchodní zástupce v energetice

Většina lidí si myslí, že...

 • Ceny nemovitostí jsou příliš vysoké a již nic nevydělají. Jenže co když jsou nemovitosti stále ještě levné?
 • Je potřeba hodně kapitálu. To není pravda. Jednu z mých prvních nemovitostí jsem koupil úplně bez peněz. A jde to i nyní.
 • Každá nemovitost je vhodná na pronájem. Ukážu Vám, že to není pravda.
 • Pronájem nemovitosti sebou přináší jen spoustu starostí a vymáhání nájmu. Zkušený investor však věnuje nemovitosti pár hodin ročně.
 • Investování do čehokoliv je příliš složité a potřebují k tomu spoustu zkušeností. Stát se realitním investorem zvládnete klidně za 30 dní.

Bez mapy však poklad nikdy nenajdete

Teď už oba víme, že také toužíte najít poklad. Truhlu plnou peněz a bohatství. Přesně takové jsou nemovitosti. Můžete si na ně tzv. sáhnout a dokážou Vám přinést do života bohatství.

Když Vám řeknu, že investování do nemovitostí Vám dokáže změnit život, tak rozhodně nepřeháním. Určitě budete chtít vlastnit takovou nemovitost na pronájem. Získejte mapu k pokladu i Vy. Jak?

Připravil jsem pro Vás třicetidenní výzvu!

Co si postupně vysvětlíme?

 • Odhalíme si základní předpoklady k dosažení úspěchu v nemovitostech.
 • V jaké lokalitě začít.
 • Jak poznat vhodný byt na pronájem, který budete moct bez starostí dlouhodobě pronajímat.
 • Jakou zvolit strategii pro maximalizaci výnosů. Vše se naučíte jednoduše spočítat.
 • Kde hledat a skutečně najít vhodné byty ke koupi. Ideálně ještě než se dostanou veřejně na internet.
 • Jak nákup správně financovat. Také si ukážeme, jak nakupovat nemovitosti bez peněz.
 • Vysvětlíme si, proč se vyplatí koupit byt na pronájem co nejdříve. Nejlépe již v průběhu výzvy.
 • Jak dělat věci efektivně a vyvarovat se chyb, které Vás mohou stát i desítky tisíc korun.
 • Prostě všechno budete potřebovat vědět o investování do nemovitostí pro splnění Vašich snů.

K úspěchu vede jasná cesta. Za výsledkem stojí PYRAMIDA ÚSPĚŠNÉHO REALITNÍHO INVESTORATM.

PYRAMIDU ÚSPĚŠNÉHO REALITNÍHO INVESTORATM jsem připravil pro Vás, aby bylo investování do nemovitostí ještě srozumitelnější. Kompletní informace se dozvíte POUZE v online kurzu. Nikde jinde informace nenaleznete.

Možná máte v hlavě ale...

 • Co když to nezvládnu?
 • Co na to řekne okolí?
 • Co když to není pro mě?
 • Nemám teď čas.
 • Nemám teď peníze.

Na chvíli se zastavte... Pokud opravdu toužíte v nemovitostech vybudovat bohatstvípasivní příjem. Nyní máte jedinečnou příležitost to změnit. POKRAČUJTE VE ČTENÍ, pokud si chcete splnit sny.

Připravil jsem BONUSY pro snazší a ještě rychlejší výsledky

BONUS #1

Pracovní sešit

Pracovní sešit nebo také manuál krok za krokem. Společně s videokurzem Vás provede realitní džunglí. Můžete si ho vzít kdykoliv s sebou. Na konci každého dne Vás čeká akční krok. Stačí postupovat krok po kroku. Pracovní sešit je samostatně neprodejný.

Pro Vás ZDARMA.


BONUS #2

Cesta k investiční nemovitosti

Jako další bonus získáte mou digitální knihu, do které jsem sepsal spousty užitečných rad přímo z praxe. Tipy a triky zaměřené přímo na trh nemovitostí v České republice. Některé kapitoly nabízí více informací, které se do už tak obsáhlého kurzu nevešly. Pokud chcete uspět v nemovitostech, knihu musíte mít

Běžná cena mé knihy je 399 Kč. Pro Vás ZDARMA.


BONUS #3

Uzavřená Facebooková skupina pouze pro členy kurzu

Poznáte stejně nadšené lidi, kteří se také zajímají o nemovitosti, bohatství a pasivní příjmy a inspirují Vás ještě k lepším výsledkům. Skupinu můžete využít také pro networking. Zároveň mě budete mít kdykoliv k dispozici. Můžete se tak zeptat na cokoliv. Přístup do skupiny budete mít navždy.

Pro Vás ZDARMA.


BONUS #4

Checklist, jak poznat investiční nemovitost

Téměř 10 let zkušeností na jednom papíře. Checklist jsem připravil ve spolupráci s mnoha úspěšnými realitními investory a je samostatně neprodejný. Získáte tak obrovský náskok před ostatními. Checklist dostanete pouze jako součást online kurzu.

Pro Vás ZDARMA.


BONUS #5

Sleva 30 % na další vzdělání

To, co máte v hlavě Vám nikdo nevezme. Neustále se vzdělávat a prohlubovat znalosti je velmi důležité. Jakmile kurz dokončíte, pusťte se do akce nebo pokračujte v dalším prohlubování znalostí.

To jsou Vaše BONUSY ZDARMA, ale rozhodně to není vše.

Pojďme si to shrnout

Běžná cena takového online video kurzu se všemI bonusy se pohybuje kolem 10 000 Kč. Za tuto cenu byste získali téměř 10 let zkušeností v investování do nemovitostí.

Průměrná prodejní cena bytu na pronájem se ve středně velkém městě pohybuje kolem 2 500 000 Kč. Kurz Vás tedy vyjde na méně než 0,5 % průměrné ceny nemovitosti, když porovnáte množství informací, které můžete získat.

Mám pro Vás dobrou zprávu

Při přípravě videokurzu jsem chtěl, aby byl nabitý informacemi a postupně Vás provedl realitním světem od úplného začátku. Zároveň si uvědomuji, že pokud začínáte, může být kurz velká investice. Proto pro Vás dobrou zprávu. Prodejní cena je 3 990 Kč. Jednoduše pro všechny a bez dalších podmínek.

10 000 Kč

Prodejní cena je 4 790 Kč

Součástí kurzu je také unikátní GARANCE 100 %

Jak GARANCE 100 % funguje?

 • Získejte přístup do kurzu za mimořádných podmínek.
 • Každý den po dobu 30 dní si budete procházet jednotlivé lekce a plnit akční kroky.
 • Naučím Vás, jak funguje investování do nemovitostí, a jak uspět.
 • Pokud kurz nesplní Vaše očekávání, jednoduše mi napíšete a vrátím Vám peníze. Tuto možnost máte 30 dní po skončení kurzu.

Nic tak neriskujete. Můžete jen získat.

Využijte příležitost naplno

Svět je plný příležitostí. Záleží, jak na ně zareagujete. To rozhoduje o tom, zda dosáhnete úspěchu nebo nikoli. Pokud zůstane stát na místě, nic se ve Vašem životě nezmění.

Dnešní cena pro Vás je 4 790 Kč

Možná si stále pokládáte otázku, zda je kurz pro Vás. Je pro Vás pokud...

 • Se zajímáte o nemovitosti nebo si díky nemovitostem chcete změnit budoucnost.
 • Tušíte, že zbohatnout nelze přes noc a jste ochotni tomu věnovat svůj čas.
 • Chcete přestat chodit do práce a plnit si své sny.
 • Jste otevření novým informacím a chcete se naučit se nové věci.
 • Hledáte ucelený návod, jak uspět v nemovitostech a chcete postupovat krok po kroku.
 • Přečetli jste si nějakou knihu od Roberta Kiyosakiho a chcete se vydat v jeho stopách.

Naopak kurz není pro Vás, pokud...

 • Nemáte důvěru v nemovitosti nebo nevěříte, že se dá díky nim zbohatnout a vybudovat pasivní příjem.
 • Již vlastníte několik investičních nemovitostí nebo máte s investováním do nemovitostí letité zkušenosti.
 • Nejste ochotni naučit se nové informace a jít do toho naplno.
 • Myslíte si, že Vám ukážu cestu k rychlému výdělku nebo výdělku bez práce.

Vybudujte milionové nemovitostní impérium

Pojďme se podívat na závěrečné shrnutí, co všechno můžete získat?

 • INTENZIVNÍ TŘICETIDENNÍ ONLINE VIDEOKURZ
 • BONUS #1: Pracovní sešit, který vás provede krok za krokem.
 • BONUS #2: Mou digitální knihu Cesta k investiční nemovitosti.
 • BONUS #3: Přístup do uzavřené Facebookové skupiny pouze pro členy kurzu.
 • BONUS #4: Checklist, jak poznat investiční nemovitost.
 • BONUS #5: Slevu 30 % na další vzdělání.

Ke kurzu a k bonusům budete mít přístup po neomezenou dobu. Ke kurzu se můžete kdykoliv vrátit.

Jsme na konci. Rozhodnutí stojí před Vámi.

Chcete se naučit investovat do nemovitostí a stát se bohatým? Klikněte zde.

Osobní vzkaz od Richarda na konec

“Pokud čtete tento vzkaz, dostali jste se na konec. Společně můžeme odemknout informace, které Vám pomohou pochopit principy nejbohatších realitních investorů. Pokud vstoupíte, rozhodně nebudete litovat. Do kurzu dávám jen to nejlepší. Jestli tento kurz nebo nemovitosti zatím nejsou cesta pro Vás, přeji ať se Vám daří.”

Richard Běláč