Neplaťte na daních ani korunu

Proč vás nabádám, abyste na daních nezaplatili ani korunu? Proč byste to měli dělat? Možná si říkáte: „Platit daně přece musím a nechci být nějaký podvodník. Nechci obcházet zákon!“

Když jsem začínal s investováním do nemovitostí, také jsem si myslel, že placení daní se nedá vyhnout. Později jsem si uvědomil, že pokud chci dosáhnout skutečné finanční svobody, musím se naučit efektivně zacházet se svými penězi a ovládnout finanční zákony.

Nevědomost v zákonech není žádná legrace a rozhodně po vás nechci, abyste daně krátili nebo obcházeli legislativu ČR. Chci vám ukázat cestu, jak v souladu se zákonem na daních nezaplatit ani korunu (nebo co nejméně).

Myslím si, že ušetřit peníze na správných místech je právě ta dovednost, kterou se jako chytrý investor potřebujete naučit. A pokud tyto peníze použijete k množení dalších peněz, máte VYHRÁNO! Nebo byste si raději za ušetřené peníze na daních koupili něco, co už dlouho odkládáte?

Myslím si, že v obou situacích byste jednali rozumněji, než platit státu daně, když nemusíte.

Několik z vás mě žádalo, abych mé zkušenosti v oblasti daní u pronájmu nemovitostí nashromáždil do jednoho celku. Proto jsem se rozhodl vymyslet a připravit online kurz zaměřený na daňovou optimalizaci.

Dnes vám chci ukázat video ze druhé lekce, která je součástí celkem 14 lekcí v mém novém online kurzu. Video je o tom jak na daně a legislativu u pronájmu. Můžete si ho ZDARMA prohlédnout na: https://youtu.be/6uPCVc27y24

Pokud vás toto video zaujalo a chtěli byste vidět i další lekce, klikněte na: https://investujemedonemovitosti.cz/jak-na-danich-z-pronajmu-nezaplatit-ani-korunu/, pod kterým se dozvíte víc o tom, jak na daních nezaplatit ani korunu.

Komentáře